Produkty

Chrom z zieloną herbatą

30 tabletek, 30 kapsułek, 60 kapsułek
CHROM z zieloną herbatą - pomocny w odchudzaniu i konieczny dla diabetyków. Bezpieczna formuła w postaci chlorku chromu - według najnowszych badań naukowych.

Chrom jest niezbędnym pierwiastkiem w procesie metabolizmu glukozy. Bierze udział w procesach regulacji stężenia cukru we krwi oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Niedostatek jego w organiźmie jest równoznaczny z niedostatkiem insuliny. W regulacji poziomu cukru we krwi bierze udział również CYNK zawarty w tym preparacie poprzez poprawę wydzielania insuliny przez trzustkę. Przyswajanie chromu i cynku wzbogaca obecność witaminy B6. Zielona herbata wspomaga trawienie i redukcję tkanki tłuszczowej. Jest źródłem polifenoli i wykazuje działanie antyoksydacyjne (antyrakowe) !
Preparat uzupełnia dzienne zapotrzebowanie w witaminę B6, CYNK i CHROM.
Poprzez regulację cukru we krwi zmniejsza apetyt dzięki czemu wspomaga odchudzanie.
CHROM z zieloną herbatą jest jedynym i najlepszym wieloskładnikowym preparatem.

Preparat otrzymał pozytywną opinię Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie
 

Składniki: Ekstrakt z zielonej herbaty, cynk  (glukonian cynku), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), chrom (chlorek chromu III).Substancje dodatkowe: Celuloza E-460, talk E-553b (substancja glazurująca), sól sodowa karboksymetylocelulozy E-468 (nośnik), dwutlenek krzemu E-551 (substancja glazurująca).

Składniki

1 tabletka

Zalecana dzienna porcja

- 1 tabletka

Zielona herbata

30 mg

30 mg

Cynk

9 mg (90%)*

9  mg ( 90%)*

Witamina B6

1,2 mg (85,7%)*

1,2 mg (85,7%)*

Chrom

30µg ( 75%)*

30µg ( 75%)*

(* )- % zalecanego dziennego spożycia

 

Składniki: Sproszkowane liście zielonej herbaty, cynk  (glukonian cynku), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), chrom (chlorek chromu III), żelatyna ( składnik kapsułki).

Składniki

1 kapsułka

Zalecana dzienna porcja

- 1 kapsułka

Zielona herbata

400 mg

400  mg

Cynk

9 mg (90%)*

9  mg ( 90%)*

Witamina B6

1,2 mg (85,7%)*

1,2 mg (85,7%)*

Chrom

30µg ( 75%)*

30µg ( 75%)*

(* )- % zalecanego dziennego spożycia


Sposób użycia: 1 tabletkę (kapsułkę) dziennie należy połknąć i popić wodą.


Masa netto: 15g

 

UWAGA:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zrównoważonego jedzenia i zdrowego trybu życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej (15- 25ºC) w sposób niedostępny dla małych dzieci.